Sanal Pos PRO BLOG!

Bankacılık sektöründe bir çok yeniliğin öncüsü olan QNB Finans Bank Sanal Pos hizmetinde de öncülük yapmaya devam ediyor. Finans bank tarafından sunulan sanal pos hizmetini Sanal Pos Pro yazılımı ile güvenle kullanabilirsiniz. Süreç işletmenizin Qnb Finans Bank Sanal Pos için bankanıza başvurunuz ile başlar. Onay aldıkdan sonra sanal pos proyu indirip kurabilir ve Finans Bank Sanal Posunuzu güvenle kullanabilirsiniz.

Sanal Pos Pro :

  • Opencart QNB Finansbank Sanal Pos 
  • Prestashop QNB Finansbank Sanal Pos 
  • Woocommerce QNB Finansbank Sanal Pos
  • QNB Finansbank Sanal Pos

Hizmetlerinden yararlanmanızı sağlar.

Qnb Finans Bank Sanal postunuza kavuşmak için başvurunuzun onayından sonra size iletilecek bilgileri sanal pos pronun ilgili ayar sayfasına girmeniz yeterli. Finansbank sanal postunuz size dünyanın her yerindeki kredi kartlarından ödeme alama ve finans banka ait tüm kredi kartlarına taksitli satış imkanı sağlayacaktır.

QNB Finans Bank Sanal Pos Destek: 
Finans bank sanal pos desteği konusunda çok aktif ve hızlı yardım imkanları sunmakta.  0 850 222 1 900 numaralı telefondan önce 2 sonra 3 ü tuşlayarak sanal pos destek hattına erişebilirsiniz.

Detaylı bilgiye buraya tıklayarak ulaşabilirsiniz.

Opencart, Prestashop ve Woocommerce Sanal Pos PRO eklentilerimizde QNB Finansbank sanal pos hizmetini ücretsiz olarak kullanabilirsiniz.