İŞ ORTAKLARIMIZ


Birleşik Ödeme (Payzee)

EticSoft – Birleşik Ödeme (Payzee) arasında iş birliği sağlanmış olup, 2021 Haziran’dan itibaren entegrasyon işlemleri tamamlanmıştır.

Payzee, Türkiye’nin ilk ve tek FinTech servis platform sağlayıcı (FaaS) şirketi Birleşik Ödeme Hizmetleri ve Elektronik Para A.Ş. İş Çözümleri Ekibi tarafından oluşturulmuştur.

ISO 9001, ISO 27001, PCI DSS Veri Güvenliği Standardı sertifikalarına sahip olan Birleşik Ödeme, Türkiye Cumhuriyeti Merkez Bankası (TCMB) lisansı ile, 6493 sayılı kanun çerçevesinde lisanslı ödeme kuruluşu olarak faaliyet göstermektedir. Bir ödeme modülü olarak Payzee, web sitesi sahiplerinin hızlı, kolay ve güvenli bir şekilde web sitelerinden online ödemeler almalarına olanak tanır.

Kullanmaya Başla

iPara

iPara modülleri tamamen açık kaynak ve tamamen ücretsiz ! Ayrıca ücretsiz teknik destek ve güncellemeler de ücretsiz! İlk çalışmamızda Prestashop, OpenCart ve Woocommerce (WordPress) sanal pos modülleri hazırladık. Hepsi yüksek standartlarda güvenli, stabil ve modern. İstediğiniz platforma uygun olarak indirip hemen kullanmaya başlayabilirsiniz.

Kullanmaya Başla

MOKA

MOKA ÖDEME KURULUŞU A.Ş., Bankacılık Düzenleme ve Denetleme Kurulu’nun, 6493 sayılı kanun çerçevesinde, 07/04/2016 tarih ve 6831 sayılı kararı ile faaliyette bulunma izni verdiği bir ödeme kuruluşudur. Üç farklı alanda hizmet vermektedir ve sektörde bu üç alanda faaliyet gösteren tek firma olma özelliğini korumaktadır. Bu alanları şöyle sıralayabiliriz: Moka Fatura, Moka Mobil ve Moka Pos. SanalPosPro modülünde Moka sanalpos yöntemi mevcut bulunmaktadır.

Kullanmaya Başla

Ozan Elektronik Para

“Finansal servisler için daha iyisini yapabiliriz!” diyerek yola çıkan ve 2020 yılında, hem bireysel kullanıcılara hem de işletme sahiplerine finansal çözümler sunan yeni nesil bir finansal teknoloji (fintech) şirketi olarak çalışmalara başladı.

2021 yılı içerisinde yapılan görüşmeler ve geliştirmeler neticesinde 2021 Haziran tarihinden itibaren Ozan Elektronik Para alt yapısı hizmete sunulmuştur.

Kullanmaya Başla

Parampos

Parampos, TURK Elektronik Para A.Ş., Turuncu Holding A.Ş bünyesi altında hizmet vermekte olan bir ödeme kuruluşudur. Ankara’da kurulan ve faaliyetini devam ettiren TURK Elektronik Para A.Ş. iştirakidir. 27 Haziran 2013 yılında kurulmuş olan firma önceki adı ile TURKPOS olarak bilinmekteydi. Parampos adı ile 2015 yılından bu yana hizmet vermektedir. 13.05.2020 tarihinde Parampos ödeme kuruluşu ile anlaşmalarımızı sağlamış bulunmaktayız. Parampos entegrasonunu modülümüz içerisinde hemen kullanmaya başlayabilirsiniz.

Kullanmaya Başla

Paratika (Payten)

EticSoft – Paratika iş birliği sonucunda 11 Haziran 2021 tarihinden itibaren SanalPos PRO entegrasyonu tamamlanmış bulunmaktadır.Paratika, Nestpay Ödeme Hizmetleri A.Ş.’nin Sanal POS ürünüdür. Nestpay Ödeme Hizmetleri A.Ş., bir Payten Teknoloji A.Ş firmasıdır. Paratika üye işyerlerine Sanal POS sağlamak üzere lisans almış bir kuruluş olup, firmalara Sanal POS çözümü sunmaktadır.

Kullanmaya Başla

PaybyMe

PaybyMe, tüm dünyada internet işletmeleri için yeni nesil ödeme yöntemlerini kesintisiz ve esnek şekilde sunmayı misyon edinmiş lider bir ödeme servis sağlayıcısıdır. 10 yıldır dünya çapında binlerce müşteri için farklı ve rekabetçi pazarlarda, sektörel ihtiyaçlara göre, alternatif ödeme yöntemleri ile sorunsuzca ödeme alması için hizmet vermektedir. 2020 yılı içerisinde yapmış olduğumuz ortak çalışmalar ile PaybyMe entegrasyonu SanalPosPro yazılımımıza entegre edilmiştir. Bu sayede açık kaynak platformlarda (Woocommerce, Opencart ve Prestashop) ücretsiz olarak kullanılabilmektedir.

Kullanmaya Başla

PAYTR

EticSoft olarak tüm ürünlerimizin ve açık kaynak e-ticaret sistemlerinin PAYTR entegrasyonunu üstlendik. İlk aşamada Türkiye’nin en çok kullanılan Sanalpos uygulaması olan SanalPOS PRO! ürünümüzü PAYTR ile entegre ettik. PayTR sanal pos entegrasyonunu hemen şimdi indirip 3 farklı açık kaynak platformlarında (Prestashop, Woocommerce ve Opencart) kullanabilirsiniz.

Kullanmaya Başla

PayTrek

PayTrek Türkiye’nin sayısız e-ticaret platformuna güvenli ödeme altyapısı sunmakta olan BDDK lisanslı bir ödeme kuruluşudur. EticSoft açık kaynak e-ticaret sistemi kullanıcılarına PayTrek ödeme yöntemini SanalPosPro modülü içerisinde kullanıma sunmaktadır.

Kullanmaya Başla

PayU

PayU ile Eticsoft’un en eski ve en uzun iş ortaklarındandır. PayU Uluslararası tanınmış bir ödeme çözümü olup uzun yıllardır Türkiye’nin sayısız e-ticaret platformuna güvenli ödeme altyapısı sunmaktadır. EticSoft açık kaynak e-ticaret sistemi kullanıcılarına PayU modülünü SanalPosPro modülü içerisinde kullanıma sunmaktadır.

Kullanmaya Başla

iyzico

Ödeme konusunda size ayrıcalıklı bir dünya sunan iyzico sayesinde 24 saat içinde, farklı ödeme seçenekleri ile taksitli satış yapmaya başlayıp, dünyanın her yerinden ödeme alabilirsiniz. Üstelik iyzico’nun aylık ya da yıllık sabit bir ücreti bulunmuyor, ücretsiz bir şekilde üye olabiliyorsunuz. Ödeme deneyimini olabildiğince geliştirmeyi ve kusursuz bir şekilde işletmelere ve son kullanıcıya sunmayan hedefleyen iyzico, sahip olduğu sertifikalar ile size güvenli satış imkanı sağlıyor. SanalPosPro modülünden iyzico sanalpos mevcut bulunmaktadır.

Kullanmaya Başla

Masterpass

EticSoft olarak Masterpass™ ile Türkiye’deki açık kaynak sistemlerinin arasındaki entegrasyonları gerçekleştirdik. İlk aşamada Türkiye’nin en çok kullanılan Sanalpos uygulaması olan SanalPOS PRO! ürünümüze MasterCard sponsorluğunda Masterpass’i entegre ettik. Entegrasyonu tamamen ücretsiz sağladık ve gerekli geliştirme/destek süreçlerini Masterpass adına sağladık.

Kullanmaya Başla

ARENA Paynet

Paynet bir elektronik ödeme kuruluşudur. E-ticaret sitelerine kolay, hızlı ve güvenli sanal pos entegrasyonu sağlamaktadır. Türkiye’nin en köklü ve büyük kuruluşlarından olan Arena’nın bünyesindedir. Paynet ve EticSoft son kullanıcı yazılım çözümleri ve açık kaynak projelerinde iş birliğine karar vermiştir.

 

2021 yılı itibari ile yalnızca Arena Connact XML sağlayıcısı olarak hizmet sağlamaktayız.

ARENA CONNACT XML

Üzerinde Çalışıyoruz...

Hali hazırda bulunan iş ortaklıklarımızın dışında, üzerinde çalıştığımız projeler ve işlerde var. Bunların üzerinde çalışıyoruz. Son gelişmelerden haberdar olmak için bizleri takip etmeyi unutmayın…

--Detaylar Gelecek--

Üzerinde Çalışıyoruz...

Hali hazırda bulunan iş ortaklıklarımızın dışında, üzerinde çalıştığımız projeler ve işlerde var. Bunların üzerinde çalışıyoruz. Son gelişmelerden haberdar olmak için bizleri takip etmeyi unutmayın…

--Detaylar Gelecek--

0850 885 10 07


DETAYLI BİLGİ İÇİN ARAYIN

SanalPosPRO  bir EticSoft Yazılım ürünüdür.