İŞ ORTAKLARIMIZ


Masterpass

EticSoft olarak MasterCard ile imzaladığımız işbirliği sözleşmesi kapsamında Masterpass ⟨™⟩ ile Türkiye’deki açık kaynak sistemlerinin arasındaki entegrasyonları üstlendik. İlk aşamada Türkiye’nin en çok kullanılan Sanalpos uygulaması olan SanalPOS PRO! ürünümüze MasterCard sponsorluğunda Masterpass’i entegre ettik. Entegrasyonu tamamen ücretsiz sağladık ve destek süreçlerini de Masterpass adına ücretsiz sağlıyoruz.

Kullanmaya Başla

iPara

iPara modülleri tamamen açık kaynak ve tamamen ücretsiz! Ayrıca teknik destek ve güncellemeler de ücretsiz!

İlk çalışmamızda Prestashop, OpenCart ve Woocommerce (WordPress) sanal pos modülleri hazırladık. Hepsi yüksek standartlarda güvenli, stabil ve modern. İstediğiniz platforma uygun olarak indirip hemen kullanmaya başlayabilirsiniz.

Kullanmaya Başla

Mypayz

Eylül 2023 tarihi itibariyle TCMB ‘den yeni lisanslarını alan  “Mypayz Ödeme Kuruluşu A.Ş.” yeni vizyon ve misyonu ile faaliyetlerine devam etmektedir.

Güvenli, Kaliteli ve Hızlı hizmet sunmayı kendisine ilke edinmiş olan Mypayz Ödeme Kuruluşu A.Ş müşteri odaklı ve yenilikçi bir bakış açısına sahip şekilde çalışmalarını sürdürmektedir.

Kullanmaya Başla

Paratika (Payten)

EticSoft – Paratika iş birliği sonucunda 11 Haziran 2021 tarihinden itibaren SanalPos PRO entegrasyonu tamamlanmış bulunmaktadır.

Paratika, Nestpay Ödeme Hizmetleri A.Ş.’nin Sanal POS ürünüdür. Nestpay Ödeme Hizmetleri A.Ş., bir Payten Teknoloji A.Ş firmasıdır. Paratika üye işyerlerine Sanal POS sağlamak üzere lisans almış bir kuruluş olup, firmalara Sanal POS çözümü sunmaktadır.

Kullanmaya Başla

PAYTR

EticSoft olarak, tüm ürünlerimizin ve açık kaynak e-ticaret sistemlerinin PAYTR entegrasyonunu üstlendik. İlk aşamada Türkiye’nin en çok kullanılan sanal pos uygulaması olan SanalPOS PRO! ürünümüzü PAYTR ile entegre ettik. PayTR sanal pos entegrasyonunu hemen şimdi indirip 3 farklı açık kaynak platformlarında (Prestashop, Woocommerce ve Opencart) kullanabilirsiniz.

Kullanmaya Başla

MOKA

MOKA ÖDEME KURULUŞU A.Ş., Bankacılık Düzenleme ve Denetleme Kurulu’nun, 6493 sayılı kanun çerçevesinde, 07/04/2016 tarih ve 6831 sayılı kararı ile faaliyette bulunma izni verdiği bir ödeme kuruluşudur. Üç farklı alanda hizmet vermektedir ve sektörde bu üç alanda faaliyet gösteren tek firma olma özelliğini korumaktadır. Bu alanları şöyle sıralayabiliriz: Moka Fatura, Moka Mobil ve Moka Pos. SanalPosPro modülünde Moka sanalpos yöntemi mevcut bulunmaktadır.

Sanal Pos PRO! ile Moka entegrasyonunuzu kolaylıkla gerçekleştirebilirsiniz!

Kullanmaya Başla

United Payment

2021 yılının Haziran ayında EticSoft – United Payment arasında iş birliği sağlanmış olup entegrasyon işlemleri tamamlanmıştır.

ISO 9001, ISO 27001, PCI DSS Veri Güvenliği Standardı sertifikalarına sahip olan United Payment, Türkiye Cumhuriyeti Merkez Bankası (TCMB) lisansı ile, 6493 sayılı kanun çerçevesinde lisanslı ödeme kuruluşu olarak faaliyet göstermektedir. Bir ödeme modülü olarak United Payment, web sitesi sahiplerinin hızlı, kolay ve güvenli bir şekilde web sitelerinden online ödemeler almalarına olanak tanır.

Kullanmaya Başla

PaybyMe

PaybyMe, tüm dünyada internet işletmeleri için yeni nesil ödeme yöntemlerini kesintisiz ve esnek şekilde sunmayı misyon edinmiş lider bir ödeme servis sağlayıcısıdır. 10 yıldır dünya çapında binlerce müşteri için farklı ve rekabetçi pazarlarda, sektörel ihtiyaçlara göre, alternatif ödeme yöntemleri ile sorunsuzca ödeme alması için hizmet vermektedir.

2020 yılı içerisinde yapmış olduğumuz ortak çalışmalar ile PaybyMe entegrasyonu SanalPos PRO! yazılımımıza entegre edilmiştir. Bu sayede açık kaynak platformlarda (Woocommerce, Opencart ve Prestashop) ücretsiz olarak kullanılabilmektedir.

Kullanmaya Başla

Sipay

2018 yılı sonunda kurulan ve ödeme sistemleri alanında dinamik ve yenilikçi bakış açısına sahip olan Sipay, global tecrübeye sahip deneyimli yönetim kadrosu ve uzman Ar-Ge gücüyle 360 derece çözüm sunmaktadır.

2021 yılının son çeyreğinde gerçekleştirilen iş birliği anlaşmaları neticesinde, entegrasyon çalışmaları tamamlanmış olup, Sipay sanal pos entegrasyonu ve teknik desteği SanalPos PRO! ile ücretsiz olarak kullanıma sunulmaya başlandı.

KULLANMAYA BAŞLA

Ozan Elektronik Para

“Finansal servisler için daha iyisini yapabiliriz!” diyerek yola çıkan ve 2020 yılında, hem bireysel kullanıcılara hem de işletme sahiplerine finansal çözümler sunan yeni nesil bir finansal teknoloji (fintech) şirketi olarak çalışmalara başladı.

2021 yılı içerisinde yapılan görüşmeler neticesinde, geliştirmeler ve entegrasyon çalışmaları 2021 yılının Haziran ayından itibaren tamamlanmıştır. SanalPos PRO! yazılımımız aracılığı ile Ozan Elektronik Para alt yapısı hizmete sunulmuştur.

Kullanmaya Başla

iyzico

Ödeme konusunda size ayrıcalıklı bir dünya sunan iyzico sayesinde 24 saat içinde, farklı ödeme seçenekleri ile taksitli satış yapmaya başlayıp, dünyanın her yerinden ödeme alabilirsiniz. Üstelik iyzico’nun aylık ya da yıllık sabit bir ücreti bulunmuyor, ücretsiz bir şekilde üye olabiliyorsunuz. Ödeme deneyimini olabildiğince geliştirmeyi ve kusursuz bir şekilde işletmelere ve son kullanıcıya sunmayan hedefleyen iyzico, sahip olduğu sertifikalar ile size güvenli satış imkanı sağlıyor. SanalPosPro modülünden iyzico sanalpos mevcut bulunmaktadır.

Kullanmaya Başla

PayU

PayU ile Eticsoft’un en eski ve en uzun iş ortaklarındandır. İyzico ile birleştikten sonra PayU ismi ile Türkiye’deki faaliyetlerini durdurmuştur. Bu nedenle bu entegrasyon artık aktif değildir. PayU Uluslararası tanınmış bir ödeme çözümü olup uzun yıllardır Türkiye’nin sayısız e-ticaret platformuna güvenli ödeme altyapısı sunmuştur.

Kullanmaya Başla

ARENA Paynet

Paynet bir elektronik ödeme kuruluşudur. E-ticaret sitelerine kolay, hızlı ve güvenli sanal pos entegrasyonu sağlamaktadır. Türkiye’nin en köklü ve büyük kuruluşlarından olan Arena’nın bünyesindedir. Paynet ve EticSoft son kullanıcı yazılım çözümleri ve açık kaynak projelerinde iş birliğine karar vermiştir.

 

2021 yılı itibari ile yalnızca Arena Connact XML sağlayıcısı olarak hizmet sağlamaktayız.

ARENA CONNACT XML

PayTrek

PayTrek Türkiye’nin sayısız e-ticaret platformuna güvenli ödeme altyapısı sunmakta olan BDDK lisanslı bir ödeme kuruluşudur.

EticSoft açık kaynak e-ticaret sistemi kullanıcılarına PayTrek ödeme yöntemini SanalPosPro modülü içerisinde kullanıma sunmaktadır.

Kullanmaya Başla

Parampos

Parampos, TURK Elektronik Para A.Ş., Turuncu Holding A.Ş bünyesi altında hizmet vermekte olan bir ödeme kuruluşudur. 13.05.2022 tarihi itibari ile ParamPos ile işbirliğimizi sona erdirdik. Hali hazırda bu ödeme kuruluşunu kullanmaya devam eden az sayıda kullanıcımızın herhangi bir mağduriyet yaşamaması için Parampos entegrasonu ürünlerimiz içerisinde bir süre daha bulunmaya devam edecektir.

Kullanmaya Başla

0850 885 10 07


DETAYLI BİLGİ İÇİN ARAYIN

SanalPosPRO  bir EticSoft Yazılım ürünüdür.