İyi Günler Değerli Sanal Pos Kullanıcıları;

Bu makalemizde Sanal Pos Pro modülünü Prestashop mağazanıza nasıl kuracağınızı anlatacağız.

  • Öncelikle Eticsoft.com/shop  adresinden “Sanal Pos Pro” modülünü indirin. Eğer mağazadan nasıl indireceğinizi bilmiyorsanız lütfen aşağıdaki ” Sanal Pos Pro Nasıl İndirilir Adımlarını ” inceleyiniz.

Adım 1

Sanal Pos Pro ürününü sepete ekleyin.

Adım 2

Alışverişinizi tamamlayın.

Adım 3

Önceden bulunan bir hesabınız var ise lütfen giriş yapın eğer yok ise alışverişi tamamlayabilmek için lütfen bir üyelik oluşturup alışverişe devam edin.

Eğer hesabınız yok ise lütfen kayıt olun. İşlemleri tamamladıktan sonra “Siparişi Onayla” butonuna tıklayın.

 

Adım 4

Alışverişi tamamladıktan sonra sipariş geçmişinizden en son yaptığınız alışverişi görebilir ve sipariş referansınıza tıklayarak alt tarafta sipariş detaylarını inceleyebilirsiniz.

“Sipariş Referansı” bölümüne tıkladıktan sonra alt bölümde bulunan ürün kısmına tıklayarak indirme işlemini başlatabilirsiniz.

 

  • Sanal Pos Pro modülünü temin ettikten sonra Prestashop Yönetim Panelinize giriş yapın. Ardından “Modüller” alt bölümünden “Bir Modül Yükle” butonuna tıklayın.

 

 

  • Daha sonra açılan pencereye elinizde bulunan Sanal Pos Pro modülünü ZİP DOSYASI halinde sürükleyip bırakın ve kurulum tamamlanana kadar lütfen bekleyin.

 

 

  • Kurulum tamamlandıktan sonra “Modüller” alt bölümünden “Yüklü Modüller” kısmına tıklayarak Sanal Pos Pro modülünüzün ayarlarını yapılandırabilirsiniz.

 

Bütün bu işlemleri tamamladıktan sonra kurulum gerçeklemiş olup modülün sorunsuz çalışması gerekmektedir. Bu adımları uyguladıktan sonra eğer herhangi bir sorun yaşıyorsanız lütfen  destek talebi oluşturarak  bizlerden yardım talep edebilirsiniz.

İyi Çalışmalar Bol Kazançlar Dileriz…