Sipay

Türkiye'nin en çok tecih edilen e-ticaret platformları için tasarlanan SanalPosPro Sipay ödeme yöntemi ile karşınızda!

Hemen Başvur

Hangi Platformlarda Kullanılır?

SanalPosPro modülü aracılığı ile “Sipay” ödeme yöntemini Türkiye’nin en önemli e-ticaret sistemlerinden olan PrestaShop, Opencart ve Wordpress (Woocommerce) ile birlikte sorunsuz ve ücretsiz bir şekilde güvenle kullanabilirsiniz.

Kurulum

SanalPosPro modülünü kullanmak istediğiniz platforma(Wordpress, Opencart, Prestashop) yükleyin. Ardından yapılandırma ayarlarından “Sipay” bölümünden gerekli bilgileri doldurun ve kullanmaya hemen başlayın. Kurulum esnasında bir zorluk ile karşılaşırsanız bizler destek taleplerinizi yanıtlamak için bekliyor olacağız Hangi platformda nasıl kurulum yapacağınız incelemek için lütfen aşağıdaki butona tıklayın.

SanalposPro Kurulumu Nasıl Yapılır?

Tanıtım Videosu

Bilmeniz Gerekenler

2018 yılı sonunda kurulan ve ödeme sistemleri alanında dinamik ve yenilikçi bakış açısına sahip olan Sipay, global tecrübeye sahip deneyimli yönetim kadrosu ve uzman Ar-Ge gücüyle 360 derece çözüm sunmaktadır. 2021 yılının son çeyreğinde gerçekleştirilen entegrasyon çalışmaları ile birlikte Sipay sanal pos entegrasyonu ve teknik desteği ücretsiz olarak kullanıma sunulmaktadır.

SanalposPro Opencart, Prestashop ve Wordpress (Woocommerce) için özel olarak hazırlanmış bir sanal pos modülüdür ve bu platformlarda sorunsuz olarak çalışmaktadır. EticSoft tarafından her geçen gün yenilenmekte olup sürekli güncellenmektedir. Kurulum ücretsiz olmakla birlikte Yöntem Ekle (ödeme yöntemi) bölümünde ücretli ve ücretsiz poslar mevcut bulunmaktadır. Sizlerde bu fırsatlardan yararlanmak için hemen indirip kullanmaya başlayın.

Sipay ödeme yöntemini bu platformlarda da kullanabilirsiniz!

Opencart Sanal POS Plugin

İndir ve Kur

Prestashop Sanal POS Modülü

İndir ve Kur

Wordpress Sanalpos Eklentisi

İndir ve Kur

Bu platformlarda kullanabileceğiniz diğer ödeme yöntemleri

Entegrasyona Hazır Ödeme Kuruluşları

--Ödeme kuruluşu hakkında bilgi almak için lütfen ödeme kuruluşu logosuna tıklayın--

Entegrasyona Hazır Bankalar

--Banka hakkında bilgi almak için lütfen bankanın logosuna tıklayın--

Sipay Sanal Pos

  • Sipay sanal pos eklentilerini ücretsiz ve ek maliyetler olmadan indirip kullanabilirsiniz! Sanal Pos PRO! tüm platformlar için (WooCommerce, PrestaShop, OpenCart) ücretsizdir!
  • Sanal Pos PRO! eklentimizi/modülümüzü sitemizde yer alan rehberler ışığında kolaylıkla kurabilir ve hemen Sipay  ile ödeme almaya başlayabilirsiniz. Kurulum ve diğer aşamalarda sorunlar veya hatalar ile karşılaşırsanız korkmayın! Ücretsiz teknik desteğimiz ile yanınızdayız! Hafta içi mesai saatlerinde hızlı, ücretsiz ve kapsamlı teknik destek sunuyoruz!
  • Teknik destek sadece sistemimiz üzerinden ‘Ticket’ yöntemi ile verilmektedir. Lütfen telefondan veya mail gibi kanallar ile teknik destek talep etmeyiniz. Teknik destek taleplerinizin iletiminin ardından, alanında uzman personelimiz inceleyip sizlere destek olmaya çalışacaklardır.

Sipay