Paynet WhiteLabel Entegrasyonu Hk.

Paynet WhiteLabel Yazılımı Hk.

“Paynet” ödeme yöntemi 2021 yılı itibari ile eklentimiz içerisinde aktif olarak bulunmamaktadır. Paynet Sanal Pos entegrasoynu için EticSoft – Paynet iş birliği ile geliştirilen “WhiteLabel” yazılımını kullanabilirsiniz.

Kurulum

EticSoft – Paynet tarafından geçmiş yıllarda yapılan bir “WhiteLabel” çalışması ile Paynet firmasından direkt olarak Opencart, Woocommerce ve Prestashop alt yapılı e-ticaret siteleriniz için hazır modülleri github sayfasından indirip kurabilirsiniz. Maalesef 2021 yılı itibari ile Paynet entegrasyon SanalPosPRO yazılımımız içerisinde aktif değildir.

Paynet Whitelabel Eklentileri

Bilmeniz Gerekenler

SanalposPro Opencart, Prestashop ve Wordpress (Woocommerce) için özel olarak hazırlanmış bir sanal pos modülüdür ve bu platformlarda sorunsuz olarak çalışmaktadır. EticSoft tarafından her geçen gün yenilenmekte olup sürekli güncellenmektedir. Kurulum ücretsiz olmakla birlikte Yöntem Ekle (ödeme yöntemi) bölümünde ücretli ve ücretsiz poslar mevcut bulunmaktadır. Sizlerde bu fırsatlardan yararlanmak için hemen indirip kullanmaya başlayın.

Paynet ödeme yöntemi maalesef şu anda eklentimiz içerisinde aktif değil. Paynet yerine aşağıdaki listede bulunan sistemlerde diğer banka veya ödeme kuruluşlarını kullanabilirsiniz!

Opencart Sanal POS Plugin

İndir ve Kur

Prestashop Sanal POS Modülü

İndir ve Kur

Wordpress Sanalpos Eklentisi

İndir ve Kur

Bu platformlarda kullanabileceğiniz diğer ödeme yöntemleri

Entegrasyona Hazır Ödeme Kuruluşları

--Ödeme kuruluşu hakkında bilgi almak için lütfen ödeme kuruluşu logosuna tıklayın--

Entegrasyona Hazır Bankalar

--Banka hakkında bilgi almak için lütfen bankanın logosuna tıklayın--